Superwizja rozwojowa

Chcesz rozwijać swoją praktykę oraz kompetencje coachingowe, by jeszcze pełniej wspierać i towarzyszyć swoim klientom w zmianie ? W procesie superwizji rozwojowej przyglądamy się temu,  w jaki sposób możesz rozwijać swoje umiejętności coachingowe, jak wykorzystać Twój potencjał w budowaniu relacji coachingowej oraz jak kształtować rozwój Twojej specjalizacji coachingowej.

Superwizja problemowa

Jeśli chcesz przyjrzeć się pojawiającym trudnościom, wyzwaniu lub problemowi, z którym zmagasz się w pracy w roli coacha lub najzwyczajniej czujesz, że pojawił się impas lub utknięcie w relacji z klientem, zapraszam Cię do pracy w obszarze superwizji problemowej. W bezpiecznej, wspierającej i nieoceniającej przestrzeni przyjrzymy się temu, co jest największą trudnością, co może ją osłabiać, a co wzmacniać i jaki to może mieć wpływ na budowanie relacji z klientem.

Superwizja normatywna

Chcesz upewnić się czy pracując w relacji coachingowej efektywnie wspierasz swoich klientów w zgodzie ze standardami oraz kodeksem etycznym ICF ?  Jeśli chcesz rozwijać swoją praktykę coachingową w oparciu o 11 kompetencji coacha ICF, ten rodzaj superwizji będzie strzałem w 10-tkę. Przyjrzymy się wszystkim (lub wybranym przez Ciebie) kompetencjom, w jaki sposób je rozwijasz lub jak możesz kształtować je jeszcze efektywniej.

Copyright ©2021 Superwizja Coacha, All Rights Reserved.
Liczba odwiedzin: 11393